Jak zostać dostawcą Leroy Merlin
Rozpoczęcie współpracy z Leroy Merlin Polska to szansa zaistnienia w jednej z największych europejskich sieci handlowych oferujących materiały budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne i dla majsterkowiczów. Zainteresowane firmy mogą złożyć propozycje współpracy między innymi poprzez PORTAL DOSTAWCÓW. Oferty trafią bezpośrednio do Szefów Produktu, odpowiedzialnych za konkretny asortyment. Decyzja o podjęciu współpracy następuje po przeanalizowaniu ekonomicznego waloru dla proponowanej oferty oraz faktu czy mieści się ona w ramach przyjętej przez Leroy Merlin strategii handlowej i asortymentowej, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Zmiany bieżącego asortymentu następuje w procesie kolekcji najczęściej dwa razu w roku, jednak na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę. Zamówienia składane są poprzez poszczególne sklepy i w przeważającej większości dostawy są kierowane bezpośrednio od Dostawcy do sklepu składającego zamówienie.Jednakże stale rozwijamy ofertę składowaną na naszym magazynie centralnym oraz intensywnie optymalizujemy łańcuch dostaw poprzez korzystanie z platformy tranzytowej.

W ramach rozwoju firmy, standaryzacji procesów dostaw i ich optymalizacji jak i zminimalizowania kosztów współpracy dla naszych dostawców zamówienia przyjmowane są tylko i wyłącznie w systemie EDI – elektroniczny system przesyłania faktur.

Leroy Merlin to markety budowlano-dekoracyjne o powierzchni od 8 000 do 18 000 m2. Oferta to ponad 45 tysięcy produktów podzielonych w 13-tu działach: materiały budowlane, stolarka, elektryczny, narzędzia, wykładziny, glazura, sanitarny, hydrauliczny, ogród, metalowy, farby, dekoracje, oświetlenie. Leroy Merlin Polska posiada 47 marketów.

Leroy Merlin istnieje na polskim rynku od 1996 i kooperuje z ponad 600 polskimi producentami i dostawcami. Z wieloma z nich współpracuje od samego początku, są to m.in. Yetico (dawniej Styropex), Onduline, Kornak. Jest to wynikiem polityki Leroy Merlin, polegającej na partnerstwie i długoterminowej współpracy z dostawcami.


Leroy Merlin Polska jako część grupy Adeo w skład której wchodzi ponad 500 marketów zgrupowanych w kilku grupach biznesowych t.j. Leroy Merlin, Bricoman, Bricocenter, Aki, Domaxel w 9 krajach (Brazylia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja, Polska, Ukraina, Rumunia, Rosja, Turcja, Chiny).

Jeśli Pani/Pana firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z Leroy Merlin Polska prosimy o przesłanie wiadomości na adres oferta@leroymerlin.pl.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Leroy Merlin Polska – Dla domu, z pomysłem!

 

© Leroy Merlin 2008, wszelkie prawa zastrzeżone Opracowane przez ez.pl